rok szkolny 2016/17


Konkursy o zasięgu ogólnopolskim


Maciej Jakielaszek (kl. IV SP) - 29 miejsce, Julia Jarosz (kl. IV SP) - 35 miejsce, Alicja Wiatrowska (kl. IV SP) - 57 miejsce w kategorii klas IV szkół podstawowych w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Multitest" organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.
Klaudia Osikowska (kl. VI SP) - 26 miejsce, Martyna Szlachta (kl. VI SP) - 46 miejsce w kategorii klas VI szkół podstawowych w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Multitest" organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.
Łukasz Drapała (kl. I Gim.) - 21 miejsce, Szymon Brzozowski (kl. I Gim.) - 25 miejsce, Weronika Śliwa (kl. I Gim.) - 39 miejsce w kategorii klas I Gimnazjum w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Multitest" organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Konkursy o zasięgu powiatowym/regionalnym


Wiktoria Żołyniak (kl. VI SP) - I miejsce i Barbara Markowska (kl. VI SP) - III miejsce w kategorii II (solista); Szkolny Zespół Wokalno-instrumentalny "Bella Voce" - I miejsce w kategorii III (zespoły) w XI Rejonowym Przeglądzie Pieśni Patriotyczno-Religijnej "Sławię Cię Ziemio Ojczysta Pieśnią i Piosenką" zorganizowanym przez: Wójta Gminy Gać, Gminny Ośrodek Kultury w Gaci i Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Dębowie.
Anna Hojło (kl. III Gim.) - II miejsce w kategorii praca plastyczna, Łukasz Drapała (kl. I Gim.) - wyróżnienie w kategorii fotografia w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Nastroje Jesieni" zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Przeworsku (17 listopada 2016 roku).
Oliwia Przybylska i Barbara Markowska (kl. VI SP) - II miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologiczno-Przyrodniczym "Eko-staw" dla klas IV-VI szkół podstawowych.
Klaudia Homik (kl. III Gim.) - zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu z języka niemieckiego.
Zofia Żyła (kl. III SP) - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Eko-Karmnik".

Konkursy o zasięgu gminnym


Julia Śliwa (kl. II SP) - I Nagroda, Krzysztof Czerwonka (kl. III SP) - nagroda Wójta Gminy Przeworsk w gminnym konkursie na "Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową".
Monika Dyrkacz (kl. III SP) - II miejsce, Krystian Balawender (kl. I SP) - III miejsce, Jakub Hejnosz (kl. I SP) i Weronika Pieniążek (kl. III SP) - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Wiersze pod choinkę".
Julia Jarosz i Maciej Jakielaszek (kl. IV SP) - III miejsce w kategorii klas czwartych, Małgorzata Czerwonka i Dominika Pawlak (kl. V SP) - III miejsce w kategorii klas piątych w VI Gminnym Konkursie "Matematyczny Czar Par" dla uczniów klas IV i V Gminy Przeworsk - Studzian, dnia 9 stycznia 2017 roku.

Konkursy szkolne


Magdalena Urban (kl. II Gim.) - język angielski, Klaudia Homik (kl. III Gim.) - język niemiecki i Filip Jakielaszek (kl. III Gim.) - chemia - zakwalifikowanie się w I etapie (szkolnym) do II etapu (rejonowego) w przedmiotowych konkursach organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
Klasa II SP - I miejsce w szkolnym konkursie na największą ilość zebranych zniczy na mogiły żołnierzy na Ukrainie.

rok szkolny 2015/16


Konkursy o zasięgu ogólnopolskim

Anna Wojnar (kl. I SP) i Gabriela Zubek (kl. IV SP) - wyróżnienia Wójta Gminy Przeworsk w Ogólnopolskim Konkursie "Listy dla Ziemi".
Julia Sykała (kl. II SP), Weronika Kotlińska (kl. II SP), Maciej Markowski (kl. II SP) i Weronika Pieniążek (kl. II SP) - dyplomy laureata w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym dla klas I-III SP "Olimpusek".
Przemysław Botwina (kl. IV) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Ekologicznej "Ekotest". Zuzanna Przybylska (kl. I Gim.) - zdobyła tytuł Laureata (12. miejsce w Polsce) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego zorganizowanym przez Olimpus w Warszawie.
Filip Jakielaszek, Maria Słyś, Michał Winiarz i Anna Hojło (kl. II Gim.), Kacper Głąb i Tomasz Wielgos (kl. III Gim.) - Laureaci w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym zorganizowanym przez Olimpus w Warszawie.
Natalia Figiela (kl. II Gim.) i Daniel Futoma (kl. III Gim.) - Dyplom uznania w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym zorganizowanym przez Olimpus w Warszawie.
Podziękowanie od Pani Minister Edukacji - Joanny Kluzik-Rostkowskiej, za udział gimnazjalistów w drugiej edycji konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej "Książki naszych marzeń".

Konkursy o zasięgu wojewódzkim

Emilia Kucza (kl. II SP) - nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Zawsze Razem" organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną.
Klaudia Homik (kl. II Gim.) - Finalista w kuratoryjnym konkursie przedmiotowym z języka niemieckiego (Rzeszów, luty 2016 roku).
Marcin Słyś (kl. III Gim.) - Finalista w kuratoryjnym konkursie przedmiotowym z chemii (Rzeszów, luty 2016 roku).
Anna Hojło kl. II Gim. - I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych "Bezpieczne Wakacje 2015" organizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji i Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. (Muzeum Okręgowe w Rzeszowie, dnia 4 grudnia 2015 roku).
Anna Hojło kl. II Gim. - I miejsce w konkursie plastycznym pt. "Magiczne miasto Rzeszów" zorganizowanym przez Międzyszkolny Odział PTTK w Przeworsku i Schronisko Młodzieżowe PTSM "Alko" w Rzeszowie w ramach projektu "Imprezy turystyczno-krajoznawcze dla dzieci i młodzieży szansą na rozwój produktów turystycznych Rzeszowa", październik 2015 roku
Dawid Słysz kl. III Gim - III miejsce w konkursie plastycznym pt. "Magiczne miasto Rzeszów" zorganizowanym przez Międzyszkolny Odział PTTK w Przeworsku i Schronisko Młodzieżowe PTSM "Alko" w Rzeszowie w ramach projektu "Imprezy turystyczno-krajoznawcze dla dzieci i młodzieży szansą na rozwój produktów turystycznych Rzeszowa", październik 2015 roku
Julia Markowska kl. III gimnazjum - wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. "Magiczne miasto Rzeszów" zorganizowanym przez Międzyszkolny Odział PTTK w Przeworsku i Schronisko Młodzieżowe PTSM "Alko" w Rzeszowie w ramach projektu "Imprezy turystyczno-krajoznawcze dla dzieci i młodzieży szansą na rozwój produktów turystycznych Rzeszowa", październik 2015 roku

Konkursy o zasięgu powiatowym/regionalnym

Anna Hojło (kl. II Gim.) - I miejsce w kategorii plastycznej, Klaudia Homik (kl. II Gim.) - wyróżnienie w kategorii folder w Powiatowym Konkursie "Miejsce Powiatu Przeworskiego w kraju i Europie na przestrzeni dziejów".
Filip Jakielaszek (kl. II Gim.) - II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Twórczości Henryka Sienkiewicza "Non omnis moriar".
Julia Markowska (kl. III Gim.) - III miejsce w Powiatowym Konkursie Pieśni o Annie Jenke.
Marcin Słyś (kl. III Gim.) - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficznym.
Anna Hojło (kl. IIG), Maria Słyś (kl. IIG) i Patrycja Markowska (kl. VI) - wyróżnienia w XIV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Annie Jenke "Pełnić służbę całym życiem" (Rogóżno, dnia 10 lutego 2016 roku).
Julia Markowska (kl. III Gim.) - II miejsce w kategorii śpiew w Powiatowym Konkursie o Annie Jenke.
Szymon Pieniążek (Oddział Przedszkolny) - I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym w kategorii dzieci w wieku 5-7 lat pt. "Nastroje Jesieni".
Szkolny zespół wokalno-instrumentalny Bella Voce - I miejsce w kategorii zespołów, w X Przeglądzie Pieśni Patriotyczno-Religijnej w Gaci, zorganizowanym przez Ośrodek Kultury w Gaci i Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Dębowie
Julia Markowska i Jakub Wojciechowski kl. III Gim - ex aequo I miejsce w kategorii soliści w X Przeglądzie Pieśni Patriotyczno-Religijnej w Gaci, zorganizowanym przez Ośrodek Kultury w Gaci i Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Dębowie

Konkursy o zasięgu gminnym

Zuzanna Przybylska (kl. I Gim.) - III miejsce w Gminnym Konkursie "Listy dla Ziemi".
Anna Hojło (kl. II Gim) - III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym dla Gimnazjum "Jubileusz Chrztu Polski 966-2016".
Julia Sykała (kl. II SP) i Szymon Markowski (kl. II SP) - III miejsce w Gminnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem.
Marcin Słyś (kl. III Gim.) - III miejsce w XIII Gminnym Konkursie Ortograficznym.
Jakub Wojciechowski (kl. III Gim.) - I miejsce, Wiktoria Żołyniak (kl. V SP) - III miejsce w Konkursie Piosenki Maryjnej "Totus Tuus" w Przeworsku.
Martyna Wójcik (kl.I)- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Święty Brat Albert- Patron Naszej Szkoły" (ZS w Żurawiczkach).
Weronika Kotlińska (kl. II SP) - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Najładniejsza Pisanka Wielkanocna".
Krzysztof Czerwonka (kl. II SP) - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa" organizowanym przez Zespół Szkół w Mirocinie pod honorowym patronatem Wójta Gminy Przeworsk, Pana Daniela Krawca (Przeworsk, dnia 21 grudnia 2015 roku)
Małgorzata Czerwonka i Kacper Machoś - II miejsce w kategorii klas czwartych
Martyna Szlachta i Aleksander Sikorski - IV miejsce w kategorii klas piątych w V Gminnym Konkursie "Matematyczny Czar Par" dla uczniów klas IV-V szkół podstawowych Gminy Przeworsk (Studzian, dnia 8 lutego 2016 roku).

Konkursy międzyszkolne

Antoni Warszawski (Oddziały Przedszkole) - III miejsce w kategorii Przedszkole, Martyna Wójcik ( kl. I SP) - I miejsce w kategorii klas I-III SP, Amelia Woźniak (kl. III SP) - wyróżnienie w kategorii klas I-III SP, Oliwia Zardzewiała (kl. IV SP) - II miejsce w kategorii klas IV-VI SP i Kinga Motyka (kl. IV SP) - III miejsce w kategorii klas IV-VI SP w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym o Św. Bracie Albercie.
Karolina Mikuła (kl. III Gim.) - II miejsce, Klaudia Homik (kl. II Gim.) i Filip Jakielaszek (kl. II Gim.) - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Św. Bracie Albercie.

Konkursy szkolne

Antoni Warszawski (Oddziały Przedszkolne) - I miejsce; Bartosz Demko (kl. I SP), Emilia Kucza (kl. II SP), Bernard Bogacz (kl. III SP) - nagrody w kategorii plastycznej w Szkolnym Konkursie Profilaktycznym "Stop nałogom".
Dominika Pawlak (kl. IV SP) - I miejsce w kategorii wiedzy SP; Jakub Kowal (kl. IV SP), Wiktor Kiełb (kl. V SP) i Dominika Domino (kl. VI SP) - II miejsce w kategorii wiedzy SP; Julia Markowska (kl. III Gim.) i Karolina Mikuła (kl. III Gim.) - I miejsce w kategorii wiedzy Gimnazjum; Piotr Dziedzic (kl. II Gim.) i Marcin Słyś (kl. III Gim.) - III miejsce w kategorii wiedzy Gimnazjum w Szkolnym Konkursie Profilaktycznym "Stop nałogom". Natalia Sobieraj, Piotr Stańko i Joanna Zając (Oddziały Przedszkolne), Maja Kiełb (kl. I SP), Emilia Kucza (kl. II SP), Wiktoria Kulpa (kl. III SP), Kinga Motyka (kl. IV SP) i Anna Hojło (kl. II Gim.) - I miejsca w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Za co lubię moją szkołę".

Julia Śliwa (kl. I SP), Amelia Smuk (kl. II SP), Emilia Słysz (kl. III SP), Gabriela Zubek (kl. IV SP) i Karolina Mikuła (kl. III Gim.) - II miejsca w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Za co lubię moją szkołę".

Bartosz Demko (kl. I SP), Kornelia Słysz (kl. II SP), Krystian Bester (kl. III SP), Wiktoria Żołyniak (kl. V) i Gabriela Balawender (kl. III Gim.) - III miejsca w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Za co lubię moją szkołę".

Klaudia Ficek, Szymon Kotliński, Jakub Słysz i Piotr Sobieraj (Oddziały Przedszkolne), Oliwia Zardzewiały (kl. IV SP) i Gabriela Śmigielska (kl. VI SP) - wyróżnienia w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Za co lubię moją szkołę".

Angelika Bester (kl. V SP) - otrzymała tytuł "Szkolnego Znawcy Legend" w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "W kręgu legend".

Zuzanna Przybylska (kl. I Gim.) i Klaudia Homik (kl. II Gim.) - I miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "Zagadki kryminalne Agaty Chrisie".

Aleksandra Brodowicz i Magdalena Urban (kl. I Gim.) - II miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "Zagadki kryminalne Agaty Chrisie".

"Konkurs pięknego czytania" dla uczniów klas I-III SP (30 października 2015 roku)
I miejsce - ex aequo: Weronika Grzegorzewska (kl. I), Weronika Pieniążek (kl. II) i Julia Jarosz (kl. III)
wyróżnienia: Zofia Markowska (kl. I), Julia Dziedzic (kl. I), Monika Dyrkacz (kl. II), Julia Sykała (kl. II), Maciej Jakielaszek (kl. III), Alicja Wiatrowska (kl. III) i Wiktoria Kulpa (kl. III)

rok szkolny 2014/15

Konkursy ogólnopolskie

Piotr Dziedzic kl. I Gim., Marcin Słyś kl. II Gim. I miejsce w ogólnopolskim konkursie Multitest 2014
z matematyki
Weronika Kotlińska kl. I S.P. - I miejsce w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym "Zuch" w kategorii klas I
Jakub Wojciechowski kl.II Gim - I miejsce w XII Edycji Konkursu Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej "Laudate Deo" w hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II

Konkursy o zasięgu wojewódzkim

Jakub Wojciechowski kl. II Gim. I miejsce w kategorii solista w IX Przeglądzie Pieśni Patriotyczno - Religijnej
Julia Markowska kl. II Gim. III miejsce w kategorii solista w IX Przeglądzie Pieśni Patriotyczno - Religijnej
Bella Voce I miejsce w kategorii zespół w IX Przeglądzie Pieśni Patriotyczno - Religijnej
Wiktoria Kulpa kl. II - nagroda- w konkursie plastycznym "Zawsze razem"

Konkursy o zasięgu powiatowym

Klaudia Homik kl. I Gim. I miejsce w konkursie "Miejsce powiatu przeworskiego w kraju i Europie na przestrzeni dziejów", kategoria: przewodniki, foldery miejscowości
Anna Hojło kl. I Gim. I miejsce w konkursie plastycznym "Bezpieczne wakacje"
Kamila Dudek kl. III Gim. I miejsce w konkursie Wiedzy i Umiejętności Gaudium in Litteris ert dla uczniów gimnazjum powiatu przeworskiego
Anna Hojło, Natalia Figiela, Filop Jakielaszek, Michał Winiarz kl. I Gim Patrycja Markowska kl. V - wyróżnienie w powiatowym konkursie o życiu Anny Jenke
Barbara Markowska kl. IV I miejsce w konkursie "Totus tuus" w kategorii klas IV-VI (MOK w Przeworsku)

Konkursy o zasięgu gminnym

Jakub Wojciechowski kl. II Gim. I miejsce w kategorii solista w Gminnym Konkursie Poezji Patriotyczno - Religijnej Recytowanej i Śpiewanej "Sławić wszystko co polskie"
Filip Żołyniak kl. I Gim. III miejsce w kategorii solista w Gminnym Konkursie Poezji Patriotyczno - Religijnej Recytowanej i Śpiewanej "Sławić wszystko co polskie"
Wiktoria Żołyniak kl. IV S.P. I miejsce w kategorii recytacja w Gminnym Konkursie Poezji Patriotyczno - Religijnej Recytowanej i Śpiewanej "Sławić wszystko co polskie"
Julia Markowska kl. II Gim. wyróżnienie w kategorii recytacja w Gminnym Konkursie Poezji Patriotyczno - Religijnej Recytowanej i Śpiewanej "Sławić wszystko co polskie"
III miejsce w gminnym czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych - dziewczęta
II miejsce w gminnym trójboju lekkoatletycznym szkół podstawowych - dziewczęta
Wiktoria Wąsacz kl.II - III miejsce konkursie ekologicznym "Listy do Ziemi"
Julia Sykała, Weronika Kotlińska kl. I - I miejsce konkursie plastycznym "Zwyczaje i tradycje naftowe" organizowanym przez Stowarzyszenie "URZEJOWICE"
Monika Dyrkacz kl. I, Oliwia Zardzewiały kl.III - II miejsce konkursie plastycznym "Zwyczaje i tradycje naftowe" organizowanym przez Stowarzyszenie "URZEJOWICE"
Dominika Pawlak kl. III - III miejsce konkursie plastycznym "Zwyczaje i tradycje naftowe" organizowanym przez Stowarzyszenie "URZEJOWICE"
Wiktoria Kulpa, Alicja Wiatrowska kl. II - wyróżnienie konkursie plastycznym "Zwyczaje i tradycje naftowe" organizowanym przez Stowarzyszenie "URZEJOWICE"

Konkurs plastyczno-multimedialny "Życie Świętej Jadwigi Królowej Polski" organizowany przez Szkołę Podstawową im. Św. Jadwigi w Maćkówce

Kornelia Słysz kl. II I miejsce w konkursie plastycznym
Monika Dyrkacz kl. I II miejsce w konkursie plastycznym
Jakub Wojnar kl. II Gim. II miejsce w konkursie multimedialnym

Konkursy szkolne

Wyniki konkursów przeprowadzonych w ramach szkolnej kampanii "Cała Polska Czyta Dzieciom"
Klasa I - Konkurs plastyczny - "Miś moich marzeń"
I miejsce - Julia Sykała
II miejsce - Amelia Smuk, Weronika Kotlińska
III miejsce - Katarzyna Michna, Kornelia Słysz
Wyróżnienia:
Monika Dyrkacz Weronika Uberman Weronika Pieniążek Emilia Kucza Marlena Piela Krzysztof Czerwonka Maciej Markowski Zofia Żyła Katarzyna Jucha Szymon Markowski
Klasa II - Konkurs plastyczny - "Prezent dla Książkowego Misia"
I miejsce - Julia Jarosz
II miejsce - Maciej Jakielaszek
III miejsce - Patryk Jarosz
Wyróżnienia:
Wiktoria Wąsacz Wiktoria Kulpa Emilia Słysz Amelia Wożniak Bernard Bogacz Krystian Bester Alicja Wiatrowska
Konkurs plastyczny "Moja ulubiona postać książkowa"
I miejsce - Maciej Jakielaszek kl. II
wyróżnienie - Amelia Śliwa, Julia Jarosz kl. II
Klasa III i IV Konkurs literacki - "Życzenia dla Książkowego Misia"
I miejsce - Barbara Markowska
II miejsce - Gabriela Zubek
III miejsce - Klaudia Osikowska
Wyróżnienia:
Angelika Bester Dominika Pawlak Oliwia Zardzewiała Julia Piejko Małgorzata Czerwonka Kinga Motyka Karolina Kijanka Katarzyna Jucha Szymon Markowski
Konkurs plasyczny "Brat Albert drogą do świętości"
I miejsce - Filip Gołębiowski kl. I
II miejsce Dominika Pawlak kl. III
III miejsce Amelia Woźniak kl. II
wyróżnienie - Weronika Pieniążek kl I, Emila Słysz kl. II, Alicja Wiatrowska kl.II, Julia Jarosz kl.II, Maciej Jakielaszek kl.II, Krystian Bester kl.II, Amelia Śliwa kl. II, Wiktoria Kulpa kl. II, Bernard Bogacz kl. II., Tomasz Winiarz kl. III, Oliwia Zardzewiała kl. III

Konkursy organizowane przez Bibliotekę Publiczną w Studzianie
Julia Sykała kl. I - wyróżnienie za pracę na "Konkurs na ozdobę choinkową"
Katarzyna Michna kl. I - nagroda za pracę na "Konkurs na ozdobę choinkową"
Minika Dyrkacz kl. I - nagroda za pracę na "Konkurs na ozdobę choinkową"
Weronika Pieniążek kl. I - nagroda za pracę na "Konkurs na ozdobę choinkową"
Weronika Pieniążek kl. I - nagroda za pracę na "Konkurs na ozdobę choinkową" organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Urzejowicach

rok szkolny 2013/14

Konkursy ogólnopolskie

Katarzyna Michna - laureatka konkursu plastycznego "Świąteczna kartka" zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole Nr 57 im. Krasnala Hałabały w Katowicach pod patronatem medialnym miesięcznika "Wychowanie w Przedszkolu"
Szymion Markowski (6-latki)- I miejsce w konkursie plastycznym "Domowe zwierzaki", zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 9 w Tychach pod patronatem czasopisma "Wychowanie w przedszkolu"

Konkursy o zasięgu wojewódzkim

Dominika Zakielarz kl.II Gim - VI miejsce w II Etapie Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach - św. Jan z Dukli
Dominika Zakielarz kl.II Gim zakwalifikowała się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu z języka angielskiego

Konkursy o zasięgu powiatowym

Dominka Zakielarz kl. II Gim. I miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
,,Konkurs nastroje jesieni"
Maciej Markowski, Krzysztof Czerwonka i Sebastian Stecko z oddziału 6-latków - zdobyli równorzędne
I miejsce w kategorii dzieci 5-7 lat
Łukasz Drapała z kl. IV - wyróżnienie, w kategorii fotografia
Anna Hojło z kl. VI - II miejsce w kategorii praca plastyczna dla dzieci w wieku 12-16 lat
Paulina Załawka z kl. II G - wyróżnienie w kategorii praca plastyczna dla dzieci w wieku 12-16 lat

Konkursy gminne

Michał Stącel, Filip Jakielaszek, Michał Winiarz - kl. VI -I miejsce w Gminnym Konkursie Mitologicznym,
Julia Markowska, Dawid Słysz i Marcin Słyś - Kl. I Gim. - III miejsce w Gminnym Konkursie Mitologicznym

Konkursy szkolne

"Miejsce powiatu przeworskiego w kraju i Europie na przestrzeni dziejów"
I miejsce: Patrycja Pawlak- kl. II Gim.
II miejsce: Karolina Mikuła - kl. I Gim
III miejsce: Weronika Kiełb -kl. II Gim.
Wyróżnienie: Dominika Rączka - kl. I Gim.

Konkurs plastyczno-czytelniczy "Wiersze Juliana Tuwima"dla klas I-III i przedszkolaków Konkurs plastyczny
I miejsce: Hubert Górski z oddziału 5-latków i Maciej Markowski z oddziału 6-latków
II miejsce: Weronika Pieniążek i Szymon Markowski z oddziału 6-latków
III miejsce: Amelia Woźniak z kl. I SP i Martyna Wójcik z oddziału 5-latków
IV miejsce: Wiktoria Wąsacz, Amelia Śliwa i Maciej Jakielaszek z klasy I SP
Konkurs czytelniczy
I miejsce: Oliwia Przybylska z klasy III SP
II miejsce: Oliwia Zardzewiała z klasy II SP
III miejsce: Wiktoria Żołyniak z klasy III SP
Wyróżnienia: Angelika Bester i Miłosz Balawender z klasy III SP oraz Tomasz Winiarz z klasy II SP

Konkurs historyczno-plastyczny "Życie Polaków w czasie zaborów"
I miejsce - Patrycja Chmiel kl. V
II miejsce Anna Hojło kl.VI
III miejsce Zuzanna Przybylska kl.V
Wyróżnienia:
Patrycja Pawlak, Dominika Zakielarz, Natalia Figiela, Weronika Bester


Nasi podopieczni mają również osiągnięcia poza szkołą.
Do takich wyjątkowych uczniów należy Michał Stącel - uczeń klasy VI. Oto sukcesy Michała:

- II miejsce w kategorii I w XI Międzypowiatowym Konkursie Kultury Muzycznej- Sokołów Małopolski, 27.11.2010 r.
- Wyróżnienie I stopnia w kategorii I w IX Ogólnopolskim Festiwalu Saksofonowym - Przeworsk, 6-8 grudnia 2010 r.
- Wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych " Etiuda 2011" - Szczecin, 8-11 grudnia 2011 r.
- Wyróżnienie w kategorii I Podkarpackie Spotkania Instrumentów Dętych Drewnianych - edycja saksofon, fagot - Mielec, 24.03.2011 r.
- III miejsce w kategorii I na Festiwalu Muzyki Dawnej - Leżajsk, 16-20 maja 2012.


Uczniowie z najwyższą średnią ocen za pierwsze półrocze roku szkolnego 2013/2014
klasa IV
Dominik Machoś (5,08), Patrycja Markowska (5,00), Łukasz Drapała (4,90), Weronika Śliwa (4,83)
klasa V
Zuzanna Przybylska (5,45), Aleksandra Brodowicz (5,36), Jakub Jucha (4,91), Patrycja Chmiel (4,82)
klasa VI
Maria Słyś (5,10), Michał Winiarz (5,00), Michał Stącel (4,80)
klasa IG
Marcin Słyś (5,07), Karolina Mikuła (4,76)
klasa IIIG
Gabriela Bar (4,86), Dominika Zakielarz (4,79)

rok szkolny 2012/13

Konkursy o zasięgu wojewódzkim

Marcin Słyś kl. VI zakwalifikował się do rejonowego etapu konkursu kuratoryjnego z przyrody

Konkursy o zasięgu powiatowym

Katarzyna Michna z oddziału 5-latków - I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Bajkowy świat książek Janusza Korczaka”, zorganizowanym w ramach obchodów Roku Janusza Korczaka przez Bibliotekę Pedagogiczną w Przeworsku
Anna Hojło kl. V - II miejsce – „Bezpieczne wakacje”
Zespół Bella Voce - I miejsce- w Regionalnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej, w Gaci
Karolina Głąb kl.IIGim. – I miejsce w Regionalnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Gaci
Jakub Żołyniak, Maciej Rosół kl.II Gim. – II miejsce w Regionalnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Gaci
Anna Hojło kl.V- II miejsce- konkurs plastyczny ,,Nastroje jesieni''- organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Przeworsku
Weronika Bester kl. IV - wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Nastroje jesieni"

Konkursy gminne

Marcin Słyś kl. VI I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym "I Ty możesz zostać mistrzem ortografii"
Aleksandra Brodowicz kl.IV III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim
Małgorzata Czerwonka kl. I – III miejsce w konkurs plastyczny „Bożonarodzeniowa kartka Świąteczna”
Karolina Mikuła kl. VI - I miejsce, Marcin Słyś kl. VI - II miejsce w Gminnym Konkursie Przyrodniczo - Plastycznym " W królestwie grzybów" - kategoria wiedza przyrodnicza
Piotr Dziedzic kl. V - II miejsce, Michał Winiarz kl. V - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Przyrodniczo - Plastycznym "Co się kryje w kniei"- kategoria praca plastyczna
Klasa V i VI – II miejsce w Gminnych Zawodach Sportowych – mini siatkówka chłopców
Weronika Bester kl. IV - III miejsce w Gminnych Zawodach Sportowych - indywidualne biegi przełajowe
Jakub Jucha kl.IV - III miejsce w Gminnych Zawodach Sportowych - indywidualne biegi przełajowe
Partycja Chmiel kl.IV - IV miejsce w Gminnych Zawodach Sportowych - indywidualne biegi przełajowe
Karolina Głąb kl. IIGim. - II miejsce w Gminnym Konkursie w kategorii Poezji Śpiewanej o Tematyce Patriotycznej w Nowosielcach
Jakub Żołyniak kl. IIGim. - III miejsce w Gminnym Konkursie w kategorii Poezji Śpiewanej o tematyce patriotycznej w Nowosielcach
Drużyna dziewcząt (kl. II i III. Gim) - II miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej Dziewcząt
Drużyna chłopców (kl. II i III Gim) - II miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej Chłopców

Konkursy międzyszkolne

Anna Kisiel, Zuzanna Michna, Kamila Dudek, Paulina Załawka (kl. I Gim.) - VI miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pierwszej Pomocy w Rzeszowie - w ramach projektu Młodzieżowa Akademia Bezpieczeństwa.

Konkursy szkolne

Anna Hojło kl.V -II miejsce, szkolny konkurs plastyczny ,,Polska Piastów''
Dominik Machoś kl. III - wyróżnienie – szkolny konkurs plastyczny „Miś książkowy”
Dominika Zakielarz kl. II Gim – I miejsce w szkolnym konkursie czytelniczym z języka angielskiego

rok szkolny 2011/12

Konkursy ogólnopolskie

Sukcesy Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa „Drogowe Ludki”:
I miejsce w styczniu 2012r. w Ogólnopolskim Konkursie na najaktywniejszy i najefektywniejszy SKB zorganizowanym przez Koncern Renault
I miejsce w marcu 2012r. w Ogólnopolskim Konkursie na najaktywniejszy i najefektywniejszy SKB zorganizowanym przez Koncern Renault
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym „Twój pomysł, Twoja inicjatywa” zorganizowanym przez Koncern Renault pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przy Ministerstwie Infrastruktury, Komendy Głównej Policji oraz Instytutu Transportu Samochodowego
III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na najaktywniejszy i najefektywniejszy SKB roku szkolnego 2011/2012 zorganizowanym przez Koncern Renault
Sukcesy całej społeczności szkolnej:,
II miejsce dla Zespołu Szkół w Studzianie w Ogólnopolskim Konkursie w kat. „Gazetka” oraz wyróżnienie za całokształt działań dla całej szkoły w ramach kampanii „Wypadki na drogach – porozmawiajmy” zorganizowanej przez Stowarzyszenie „Droga i Bezpieczeństwo” pod patronatem MEN, Rzecznika Praw Dziecka, Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Komendy Głównej Policji oraz Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Wiktor Kiełb kl I - I miejsce w konkursie plastyczno-fotograficznym „ Nastroje jesieni”
Julia Jarosz (6lat) – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Bezpieczeństwo dla wszystkich” zorganizowanym przez Przedszkole Gminne w Sianowie pod patronatem Urzędu Gminy i Miasta Sianów z woj. zachodniopomorskiego
Karolina Kijanka (6 lat)) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tradycje Śląskie” zorganizowanym przez Przedszkole nr 9 w Tychach pod patronatem miesięcznika „Bliżej Przedszkola” i Burmistrza Miasta Tychy
Kacper Woźniak (6 lat) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Janusz Korczak w oczach dziecka” zorganizowanym przez miesięcznik „Bliżej Przedszkola”
Marcin Słyś kl. V S.P, Jakub Wojnar kl. V S.P – V miejsce w ogólnopolskiej edycji „Młody Nobel”
Julia Markowska kl. V S.P., Tomasz Wielgos kl. V S.P. – wyróżnienie w ogólnopolskiej edycji „Młody Nobel”
Dawid Słysz kl. V S.P., Wojciech Pieczonka kl. VI S.P.- III miejsce w Finale Kampanii Edukacyjnej „Dzieciaki w biznesie”
Klasa III - V miejsce w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Aktywnie po Zdrowie” organizowanego przez Fundację BOŚ w Warszawie
Klasa I -VI miejsce etap jesienny, III miejsce etap zimowy, III miejsce etap wiosenny,
III MIEJSCE Grand Prix,
w Ogólnopoloskim konkursie edukacyjnym „Zdrowo jem, więcej wiem”- Zespół „ Cytrusiki”
Patrycja Markowska- kl. II S.P. X miejsce w ogólnopolskim konkursie "ZUCH" dla klas I-III
Dominik Machoś- kl. II S.P. XIV miejsce w ogólnopolskim konkursie "ZUCH" dla klas I-III
Weronika Śliwa- kl. II S.P. XVI miejsce w ogólnopolskim konkursie "ZUCH" dla klas I-III

Konkursy o zasięgu wojewódzkim


Agnieszka Mirek kl. III Gim. – Tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie Kuratoryjnym z języka polskiego
Aleksandra Brodowicz kl.III S.P.tytuł Laureata Konkursu Plastycznego „Zawsze razem”
Zuzanna Przybylska, kl. III S.P. – tytuł Laureata Konkursu Plastycznego „Zawsze razem”
Miłosz Balawender kl. I - II miejsce w konkursie plastycznym „Współcześni Rycerze Świętego Floriana”
B. Markowska, W. Żołyniak, W. Kiełb kl.I- wyróżnienie w konkursie plastycznym „Współcześni Rycerze Świętego Floriana”

Konkursy gminne

Aleksandra Brodowicz kl. III S.P. – I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym, III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym,
Dominika Zakielarz, kl. I Gim., Karolina Płoskoń II Gim.,Agnieszka Mirek III Gim.- I miejsce w Gminnym Konkursie Mitologicznym - „Mitologia nie jest moją piętą Achillesa”
Gabriela Słysz kl. III S.P. – III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym, III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym


rok szkolny 2010/11

Konkursy ogólnopolskie

Marcin Słyś kl. IV S.P. – wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”
Piotr Dziedzic kl. III S.P. – I miejsce, Anna Hojło kl. III S.P. – III miejsce - konkurs na wiersz „Mam prawo” organizowany pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka(kategoria klasy I-III)
Zuzanna Przybylska kl.II S.P. - III miejsce, Anna Hojło kl. III S.P. – wyróżnienie - konkurs „Stypendiada wczesnoszkolna”(konkurs plastyczny)
Michał Stącel kl. III S.P. – IV miejsce, Filip Jakielaszek kl.III S.P. – V miejsce, Maria Słyś kl. III S.P. – V miejsce, Aleksandra Brodowicz kl. II S.P. – VIII miejsce, Patrycja Markowska kl. I S.P. – XI miejsce w ogólnopolskim konkursie „ZUCH” dla klas I-III
Katarzyna Szołek kl. V S.P. - II miejsce, konkurs plastyczny „Czy koty lubią zimę?” organizator- Centrum Rozwoju Umiejętności Kacperek we Wrocławiu
Dominika Pawlak 5-latki – I miejsce w konkursie literackim „Zimowe Fantazje” zorganizowanym przez Przedszkole publiczne Nr 77 w Szczecinie,
Wiktoria Wąsacz 5-latki – II miejsce w konkursie plastycznym „Laurka dla Babci i Dziadzia” pod patronatem portalu internetowego Ekorodzice.pl
Julia Jarosz 5-latki – wyróżnienie w konkursie literackim „Zwiastuny wiosny” zorganizowanym przez Przedszkole Nr 124 w Warszawie
Filip Żołyniak, Natalia Figiela kl. III S. P. – nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym „Zawsze razem”

Konkursy o zasięgu powiatowym


Magdalena Winiarz kl. I Gim – I miejsce „Powiat przeworski na przestrzeni dziejów”
Marcin Słyś kl. IV S.P. – I miejsce „Miejsce powiatu przeworskiego w kraju i Europie na przestrzeni dziejów” kategoria: strony internetowe www.studzian.hpu.pl
Zespół wokalny „Bella Voce”- I miejsce w konkursie piosenki „Las całkiem blisko nas” MOK Przeworsk (kategoria kl.IV-VI)
Gabriela Bar kl. VI – I miejsce, „Pluszowy Miś, poznajcie go w moim wierszu dziś”
Dominika Domino, Dominik Machoś, Patrycja Markowska, Małgorzata Podolak, Weronika Śliwa kl. I S.P. – wyróżnienia w konkursie „Pluszowy Miś, poznajcie go w moim wierszu dziś”

Konkursy gminne


Aleksandra Brodowicz, Zuzanna Przybylska kl. II S.P. – I miejsce w Gminnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem
Patrycja Chmiel kl. II S.P. – II miejsce w Gminnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem
Filip Jakielaszek kl. III S.P. – I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym dla klas III
Maria Słyś kl. III S.P. – III miejsce, Michał Winiarz, Kinga Michalik kl. III S.P. – V miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym dla klas III
Marcin Słyś kl. IV – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym
Weronika Kiełb kl. IV – II miejsce w Gminnym Konkursie Przyrodniczo – Plastycznym „Ptaki drapieżne żyjące w Polsce” – kategoria: praca plastyczna
Monika Zakielarz, Paulina Załawka kl. V – II miejsce w Gminnym Konkursie „Matematyczny Czar Par” w kategorii klas V
Dominika Zakielarz kl. VI – I miejsce w Gminnym Konkursie Przyrodniczo – Plastycznym „Ptaki drapieżne żyjące w Polsce” – kategoria: wiedza
Dominika Zakielarz kl. VI – I miejsce i tytuł Gminnego Mistrza Ortografii w konkursie „I Ty Możesz Zostać Mistrzem Ortografii”
Dominika Zakielarz, Gabriela Bar kl. VI, Marcin Słyś kl. IV – I miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Śladami Tomka Wilmowskiego”
Agnieszka Mirek kl. II Gim – I miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym z Języka Angielskiego „Uncle Tom’s cabin” B.H.Stowe
Agnieszka Mirek, Sylwia Szlachta, Karolina Palińska kl. II Gim – II miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Twórca i jego dzieło”